Новини

Конкурс “Весняні інтер’єри з Feidal” з 27 березня по 30 квітня 2020 року

Офіційні умови проведення конкурсу
«Весняні інтер’єри з FEIDAL»

Терміни та визначення, використані в Офіційних умовах проведення Конкурсу (розіграшу) «Весняні інтер’єри з FEIDAL» мають такі значення:
Організатор – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФАЙДАЛЬ УКРАЇНА», що знаходиться за адресою: м. Київ, б-р. В. Гавела 8, корпус 3.

Подарунковий фонд – скриня для ручного інструменту та шпатель-кельма венеціанський ТМ CO.ME Premium (два комплекти).

Учасники (Конкурсанти) – повнолітні фізичні особи – громадяни України, які відповідають вимогам, викладеним у цих Офіційних умовах, та які протягом строку проведення організаторами Конкурсу виконали усі Офіційні умови.

Переможець – Учасник (конкурсант), який отримав право на отримання Подарунку, шляхом визначення переможця Конкурсу серед учасників, що беруть участь в Конкурсі.

Конкурс (розіграш) «Весняні інтер’єри з FEIDAL» (надалі – Конкурс ) – Конкурс, що проводиться на всій території України, в рамках якого розігруються подарунки за умови виконання дій, зазначених в цих Офіційних умовах.
Строк проведення Конкурсу на території України – з 27.03.2020 – 30.04.2020 року.

Строки підрахунку голосів та оголошення переможців Конкурсу:
28.04 -29.04.2020 – розміщення фото Учасників для голосування;
30.04.2020 – 0 15.00 оголошення переможців.

Основна номінація Конкурсу (тематична група):
– група «Декоративні фарби, штукатурки та фарби ТМ FEIDAL»;

1.Загальні умови проведення Конкурсу:

 • Конкурс проводиться на всій території України.
 • Метою проведення Конкурсу є:
 • підвищення лояльності компанії та пізнаванності ТМ FEIDAL;
 • збільшення об’ємів продажів, заохочення майстрів-декораторів щодо демонстрації результатів робіт з матеріалами ТМ FEIDAL;
 • додаткова демонстрація можливостей матеріалів ТМ FEIDAL, різноманіття фактур та відтінків;
 • підтримка активності фанів офіційних сторінок FEIDAL у мережі Facebook та Instagram;
 • Збільшення цільової аудиторії (ЦА).

В період проведення Конкурсу від одного Учасника приймається необмежена кількість фото-колажів різних об’єктів.

 

1.3. За результатами Конкурсу, Учасник має право, лише один раз на підставі виконаних умов отримати лише один Подарунок*.

 • Участь Учасника в Конкурсі припиняється після закінчення строку його проведення.
 • Право на Участь в Конкурсі:
 • Брати участь в Конкурсі можуть громадяни України, які постійно проживають на території України та яким на початок
 • проведення Конкурсу виповнилось 18 (вісімнадцять) років (за умови, що такі особи мають повну діє- та правоздатність).
  Увага! Юридичні особи не мають права брати участь в Конкурсі.
 • Порядок участі в Конкурсі:
 • Протягом строку проведення Конкурсу Учаснику необхідно виконати наступні умови:
 • ремонт обов’язково повинен бути виконаний матеріалами ТМ FEIDAL (фарба чи декоративна штукатурка);
 • до голосування за один об’єкт приймається лише одне фото «ДО» та одне фото «ПІСЛЯ», бажано, змонтованим у один фото-
 • колаж. Інакше, колаж буде самостійно зроблений організатором Конкурсу;
 • початкове фото «ДО» повинно бути загального плану із зображенням (банки, відра, тощо) матеріалів ТМ FEIDAL;
 • фінальне фото «ПІСЛЯ» не повинно містити залишків ремонтних робіт (пусті банки, відра, ганчірки тощо). Фото з елементами
 • меблів матиме переваги.
 • кожен Учасник повинен бути підписаним на сторінки FEIDAL у соц. мережі Facebook https://www.facebook.com/feidalukraine
 • та\або Instagram https://www.instagram.com/feidalukraine
 • надіслати фото своєї роботи на електронну пошту reklama.feidal@gmail.com з вказанням своїх контактних даних (П.І.Б., номер
 • телефону, місто) та переліком матеріалів, що були використані в роботі.
 • кількість фото для участі від кожного Учасника – необмежена, але вони обов’язково мають бути з різних об’єктів.
 • отримайте відповідь-підтвердження, що ваші фото приймають участь у Конкурсі.

3.2.До участі приймаються ті Учасники, які виконали усі умови.
Заборонено! Відображати в кадрі будь яку іншу продукцію, окрім продукції ТМ FEIDAL, робити фото в оголеному вигляді.

3.3. Умови голосування та визначення Переможців:

– фото-колажі для участі приймаються на електронну пошту з 27 березня по 27 квітня 2020 року;
– з 28 по 30 квітня 2020 року усі фото Учасників будуть розміщені у соц. мережі Facebook для голосування по кількості «лайків»;
– голосувати потрібно за окрему фотографію, а не загальний пост;
– два переможці будуть визначені шляхом підрахунку найбільшої кількості поставленних «лайків» окремим двом фотографіям.

3.4. Для отримання подарунку переможцям необхідно вказати поштову адресу через представника Організатора, котрий зв`яжеться з переможцями відразу після оголошення результату Конкурсу. Переможці зобов’язані надати копію реєстраційної картки платника податків представникам Організатора.

3.5. Подарунок буде відправлено протягом 10 календарних днів після виконання переможцем умов вказаних в п.3.4.
Увага! Організатор не відповідає за термін доставки подарунків через доставку «Укрпошта» або іншою кур’єрською службою. Подарунок можна отримати також особисто в офісі Організатора чи через представника Організатора за місцем знаходження переможця.

4. Права та обов`язки Організатора:

4.1 Організатор залишає за собою право змінювати умови Конкурсу, дати проведення розіграшу, механізм визначення переможців та асортимент призового фонду. Інформацію про внесені зміни можна буде дізнатися на офіційному сайті та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https:facebook.com/feidalukraine/. Організатор Конкурсу зобов’язується повідомляти про будь-які заплановані зміни не пізніше, як за 5 робочих днів до запланованої дати змін.

4.2 Організатор Конкурсу не несе жодної відповідальності за не проведення Конкурсу, або не вручення подарунку у випадку настання таких форс-мажорних обставин, як стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Конкурсу, інші непідвласні контролю з боку Організатора Конкурсу обставини.

4.3 Організатор Конкурсу не несе відповідальність за неможливість отримання подарунку учасником Конкурсу з будь-яких причин, які не залежать від Організатора, в т.ч. по причині зазначення Учасником Конкурсу неправильних/або неповних даних (тощо), які необхідні для того, щоб взяти участь в Конкурсі.

4.4 Організатор Конкурсу не несе відповідальності відносно майбутнього використання подарунку.

5. Прикінцеві положення

5.1 Всі результати Конкурсу є остаточними і оскарженню не підлягають.

5.2 Організатор Конкурсу не вступає у суперечки з-поміж самих Учасників щодо визначення їх претендентом на отримання подарунків.

5.3 У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих офіційних умов, і/або питань, неурегульованих цими офіційними умовами, остаточне рішення приймається організатором Конкурсу відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому, рішення Організатора Конкурсу є остаточним і не підлягає оскарженню.

5.4 Дані правила можуть бути змінені/доповнені організатором протягом всього періоду проведення Конкурсу, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https:facebook.com/feidalukraine/. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями цих офіційних умов.

5.5 Порушення правил проведення Конкурсу або відмова від виконання діючих офіційних умов позбавляє Учасника можливості претендувати на отримання передбаченого чинними офіційними умовами подарунку.

5.6 Приймаючи участь у Конкурсі кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання відеограми/фотографії з зафіксованими на них особистого зображення Учасника.

5.7 Приймаючи участь у Конкурсі кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання інформації про себе, в тому числі на обробку персональних даних, Організатором Конкурсу, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення, відео Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою.

Заступник директора підприємства
ТОВ «ФАЙДАЛЬ УКРАЇНА» П.Б. Серебряков