Новини

Коуч-сесія «Декор в трендах FEIDAL»

На світле свято Святого Миколая 19.12.19р., на просторі Design Arena, що розташована на території ТЦ «Епіцентр» (пр-т С.Бандери 11А) відбулася Коуч-сесія «Декор в трендах FEIDAL»

Враховуючи тенденції сучасного дизайну інтер’єру – максимальність природних текстур та натуральних матеріалів – Компанія презентувала свої останні новинки – серію декоративних покриттів з вапна, що реалістично відтворюють природні фактури каменю та унікальну систему декоративних покриттів MikroZement.

Презентація відбулася під авторством провідного фахівця Компанії Роман Бовтрук, який, доречі, і є тим самим творцем презентованих матеріалів, та, практично усіх, декоративних матеріалів асортиментної лінійки ТМ FEIDAL у форматі цікавого практичного майстер-класу та демонстрації готових декоративних рішень.

Друга частина заходу – а ще й родзинкою – стала презентація нового стилю – American Grunge History, яку провів, наразі вже досить відомий епатажний художник-декоратор Дима Ширяев (Dima Shiryaev) Це була дивовижна історія, якої насправді немає, як Різдвяна історія.

За словами автора, American Grunge, це стиль, основою якого є текстури Grunge, але з вінтажним американським корінням – для уяви – це натуральна корозія на американських вінтажних машинах із залишками колись яскравої блискучої фарби. Натхненний такою уявою, Дмитро переносить на основу текстуру з реальних вінтажних фотографій. А щоб максимально реалістично відтворити природній процес корозії та продемонструвати який вигляд стиль American Grunge може мати на авто – Дмитро підготував фішку-експонат – задекорований капот від Волги у стилі American Grunge. І саме цей процес було продемонстровано у практичному майстер-класі. І стало зрозуміло, що секретом успішного результату відтворення стилю American Grunge є міксування перламутрових фарб та окислення рідкого металу ТМ FEIDAL.

А щоб закріпити проведений майстер-клас, між гостями було проведено конкурс за завданням художника – відтворити на підготовленій плащці елемент дверей вінтажного заржавілого американського авто. Усі чотири майстри продемонстрували чудові гранжові роботи, а голосуванням учасників було обрано переможця та всім вручені чудові подарунки.
Додатковим незвичайним бонусом заходу стало представлення авторської колекції готових декоративних рішень, які були створені матеріалами ТМ FEIDAL від майстрів Романа Бовтрука, Дмитра Ширяєва, Олександра Полякова та Сергія Дорошенка. Роботи були представлені у незвичному – у формі кубів, які обертаються. Наразі виставка залишається на деякий час в Design Arena, тому усі бажаючі можуть завітати, подивитися, відчути на дотик фактуру та надихнутися.

А шарму додали атмосферна фотозона із справжнім іржавим мопедом (доречі, задекорованим рідким металом ТМ FEIDAL), смачний фуршет та солодкі брендовані смаколики.
Учасників коуч-сесії було неочікувано багато, були присутні відомі дизайнери, художники-декоратори, майстри-декоратори. Дуже приємно, що було багато позитивних відгуків про захід та організацію. Багато хто з них з радістю поділися своїм враженням щодо проведеного заходу та своїм баченням та тенденції українського дизайну інтер’єру