Завод

вул. Костьольна, 3-А,
смт. Брусилів,
Житомирська обл., Україна

(044) 496-01-61

Про підприємство.

ТОВ «ФАЙДАЛ УА» – спільне Українсько-Німецьке підприємство з виробництва лакофарбової продукції під ТМ FEIDAL було створено 13 грудня  2004 р. у смт Брусилів.

Підприємство стало одним із перших виробників лакофарбової продукції вітчизняного виробництва на водній основі, та першим підприємством  з іноземними інвестиціями в  Брусиловському районі.

Для закріплення  іміджу торгової марки в 2020 р., підприємство із залученням іноземних інвестицій, було перейменоване на «БРУСИЛІВСЬКИЙ ЛАКОФАРБОВИЙ ЗАВОД ФАЙДАЛ УА» (ТОВ «БЛФЗ ФАЙДАЛ УА»).

ТОВ «БЛФЗ ФАЙДАЛ УА» – це сучасне виробництво, засноване на високотехнологічному обладнанні, наданому німецькими партнерами, проведенні науково-дослідних робіт, кваліфікованому персоналі та застосуванні передових технологій в області виробництва ЛФП та контролю якості продукції.

Підприємство має розвинену виробничу і транспортну інфраструктуру.

Виробничі потужності, технологічні можливості і професіоналізм співробітників дозволяють виконувати роботу на високому рівні та європейської якості.

На сьогодні  ТОВ «БЛФЗ ФАЙДАЛ УА» займає лідируючі позиції з продажу лакофарбової продукції в мережах гіпермаркетів «Епіцентр» та «Нова Лінія» та поставляє свою продукцію майже по всім куточкам України.

Асортимент.

На сьогоднішній день асортимент ТМ FEIDAL налічує більше 200 найменувань вододисперсійних матеріалів.

Такі як:

  • внутрішні та фасадні фарби
  • декоративні штукатурки для внутрішнього та зовнішнього застосування
  • мозаїчні штукатурки
  • засоби грунтування
  • лаки та лазурі
  • деревозахист
  • засоби для створення додаткових декоративних ефектів

Але головним акцентом асортименту ТМ FEIDAL є декоративні покриття.

 Серед них:

  • перламутрові та матові;
  • покриття, що максимально реалістично відтворюють фактури, які створила сама природа (дерево, камінь, метал тощо).

Діяльність.

Підприємство «БЛФЗ ФАЙДАЛ УА» динамічно розвивається, розширюється, впроваджує сучасні технології у виробництво та щорічно інвестує значні кошти у вдосконалення виробництва для випуску високоякісних лакофарбових матеріалів.

Щороку асортимент ТМ FEIDAL поповнюється новими і унікальними продуктами, які задовольняють будь-які смаки і потреби найвибагливіших українських споживачів.

Дотримуючись відповідності продукції європейським стандартам, команда технологів підприємства ретельно та суворо перевіряє і контролює як сировину, що надійшла на виробництво, так і кожну партію продукції перед початком її фасування.

Рецептури, надані німецькими партнерами, постійно удосконалюються провідними спеціалістами підприємства.  Також постійно створюються та тестуються власні нові рецептури, згідно усіх потреб та вимог українських споживачів.

 Працівники  «БЛФЗ ФАЙДАЛ УА» докладають максимум зусиль  щодо розробки, удосконалення та підвищення якості продукції, що виготовляється підприємством.

Про зростання потужностей виробництва, а отже – й попит на продукцію, красномовно говорять цифри: у перший рік діяльності було виготовлено  лише 300 т фарби, а за 2019 рік – вже близько 5000 тон матеріалів!

Безпечність виробництва та соціальна активність.

Підприємство ТОВ «БЛФЗ ФАЙДАЛ УА» виробляє свою продукцію виключно на водній основі, тому процес виробництва є безпечним для навколишнього середовища і працівників підприємства.

 Для додаткової безпеки над виробничими ємностями встановлено спеціальні пилевловлювачі, завдяки яким немає викидів в атмосферне повітря. Функціонує  твердопаливний котел, що вказує про перехід на альтернативні види палива.

Виробництво економічно використовує природні ресурси: встановлення системи водоочищення дозволяє використовувати воду повторно для технічних потреб підприємства, а при необхідності, її можливо використовувати в господарських поребах, не зашкодивши навколишньому середовищу.

Окрім того, ТОВ «БЛФЗ ФАЙДАЛ УА» дбайливо ставиться до проблем і потреб громади, періодично надаючи допомогу як окремим мешканцям, так і установам, дитячим закладам, організаціям тощо, про що свідчать численні відзнаки та подяки.

Також підприємство піклується про розвиток та майбутнє підростаючого покоління. Тому на постійній основі організовуються екскурсії та проводяться майстер-класи на виробництві для школярів та студентів професійних учбових закладів не тільки Житомирської, а й усіх областей України.

Сертифікація ISO

Як  результат високоефективної, системної та планової діяльності, успішного проходження  аудиту відповідності стандартам, ТОВ «БЛФЗ ФАЙДАЛ УА»  отримало від міжнародного концерну TÜV Rheinland у 2018 році міжнародний сертифікат якості ISO 9001:2015, а у 2019 році –  міжнародний сертифікат екологічного менеджменту ISO 14001:2015

Дані сертифікати є реальним свідченням того, що процес виробництва підприємства повністю відповідає усім вимогам міжнародних стандартів управління системами якості та екологічного менеджменту, є безпечним і раціональним, не зашкоджує природному середовищу, задовольняє усі умови відповідності європейським стандартам якості.

Нагороди та відзнаки

ТОВ «БЛФЗ ФАЙДАЛ УА» є гордістю й флагманом серед інших підприємств Житомирської області. Свідченням чого є наявність численних дипломів, відзнак та подяк.

Серед них:

«Свідоцтво про вагомий внесок в соціально-економічний розвиток Брусиловського району» (2015, 2016рр)
«Подяки за активну співпрацю та надання допомоги в організації заходів Брусиловського району» (2013,2014,2015,2016рр)
«Підприємство найкращого благоустрою району» (2015р)
«Кращий суб’єкт малого підприємництва Житомирської області» (2016 та 2019рр)

 

А також,  за офіційними даними Державного комітету статистики України, підприємство ТОВ «БЛФЗ ФАЙДАЛ УА» отримало статуси:

 “Підприємство Року 2010”
 “Підприємство Року 2011

“15 років – мало чи багато????

Для історії – напевне, мала піщинка часу, а для нашого Заводу – майже епоха.

За цей час, наше підприємство з об’ємом виробництва у 300 кг за перший рік існування, вийшло на показники виробництва у 4000 тон у минулому році!

І це твердо закріпило місце нашого підприємства у десятці провідних виробників ЛФМ України!

Що вдалося створити за ці 15 років?

Перш за все, однозначно, – вдалося створити колектив. І не просто колектив – а колектив однодумців, як би банально це не звучало.

Ідеально підібрана група технологів, кожен з яких любить, вміє, та малого того – творить дива в технологіях виробництва нашого Заводу!

Професіонали своєї справи – оператори, працівники складу, вантажники, маркувальники….- кожного співробітника «ФАЙДАЛ УА» я особисто ціную та поважаю.

І взагалі, вдалося налаштувати складний механізм заводу таким чином, що в пікових та щоденних навантаженнях він стабільно і чітко працює. А саме головне – якість продукції, що виготовляється Заводом, анітрохи не відрізняється від німецької. І цей факт був багаторазово підтверджений німецькими фахівцями.

Тому, з гордістю можна бути впевненими, що українці можуть користуватися екологічно-чистою продукцією з високими показниками якості.

Я дуже пишаюсь тим, що такі результати вдалося досягнути. Та дуже вдячний тим людям, які щоденно докладають своїх зусиль для забезпечення безперебійної та результативної роботи нашого Заводу!”

Хоменко Сергій Миколайович

Хронологія заводу