Офіційні умови проведення Конкурсу «Кращий декор – 2023»

Терміни та визначення, використані в Офіційних умовах проведення Конкурсу
«Кращий декор-2023» (надалі – «Офіційні умови»), мають такі значення:

Організатор – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФАЙДАЛЬ УКРАЇНА», що знаходиться за адресою: м. Київ, б-р. В. Гавела 8, корпус 3.
Матеріали – Продукція під ТМ FEIDAL.

Подарунковий фонд:

За 1 місце – Айфон 12 , статуетка «Кришталева камера»

За 2-ге місце – Подарунок  20 000,00  на придбання товару ТОВ «ФАЙДАЛЬ УКРАЇНА»

За 3 місце – Подарунок  15 000,00  на придбання товару ТОВ «ФАЙДАЛЬ УКРАЇНА»

Учасники (Конкурсанти) – повнолітні фізичні особи – громадяни України, які відповідають вимогам, викладеним у цих Офіційних умовах, та які протягом строку проведення Організаторами Конкурсу виконали усі Офіційні умови.
Переможці – Учасники (конкурсанти), які отримали право на отримання Подарунку, шляхом визначення переможця Конкурсу серед Учасників, що беруть участь в Конкурсі.
Експертна оцінка журі – суб’єктивна думка високопрофесійних спеціалістів з різних сфер, шляхом обрання кращого декору (проекту/матеріалу) ґрунтуючись на теоретичних знаннях декоративного мистецтва та на практичному досвіді, враховуючи тренди сьогодення, а саме фактур та кольорових гам.

Конкурсу «Кращий декор-2023» (надалі – Конкурс) – Конкурс, що проводиться на всій території України, в рамках якого розігруються подарунки за умови виконання дій, зазначених в цих Офіційних умовах.

Номінації:
«Кращий декор-2023»

 

Строк проведення Конкурсу на території України*:
З 16.01.2024 по 28.01.2024 включно

Дати публікації відео для конкурсу – З 01.01.2023 по 31.12.2023 (включно).
Дата оголошення переможців – 02.02.2024 р.

Переможці кожної номінації будуть обрані шляхом сумарної кількості балів від  експертної оцінки журі** та голосів від аудиторії  у соціальної мережі Instagram (instagram.com/feidalukraine ).

Суперфінал: у випадку, якщо  відео, що претендують на 1-е, 2-е, 3-є місце  набрали однакову сумарну кількість голосів , відбудеться повторне голосування у соціальної мережі Instagram (instagram.com/feidalukraine ) в період з 30.01.2024 по 01.02.2024.

Дата оголошення переможців – 02.02.2024 р.

1. Загальні умови проведення Конкурсу:

1.1 Конкурс проводиться на всій території України.
Метою проведення Конкурсу є:

 • підвищення впізнаваємості продукції ТМFEIDAL;
 • заохочення майстрів-декораторів щодо демонстрації результатів робіт з матеріалами ТМFEIDAL;
 • додаткова демонстрація можливостей матеріалів ТМ FEIDAL, різноманіття фактур та відтінків;
 • максимальне залучення та активація цільової аудиторії;
 • актуалізація роботи майстрів;
 • збільшення переглядів відеороликів на офіційних сторінках ТМ FEIDAL;
 • популяризація торгової марки FEIDAL.

1.2 В період проведення Конкурсу від одного Учасника приймається не більше 1-го відео з детальним описом всіх етапів нанесення декору ТМ FEIDAL ,закінчуючи оглядом декору в інтер’єрі ( якщо в період з 01.01.2023 по 31.12.2023 від одного учасника було розміщено на каналі YouTube FeidalCoatings (https://www.youtube.com/@FeidalUa/featured)  більше одного відео , що відповідає умовам Конкурсу , участь в Конкурсі приймає відео, що набрало найбільшу кількість переглядів з 01.01.2023 по 31.12.2023)

1.3 Участь Учасника в Конкурсі припиняється після закінчення строку його проведення.

2. Право на Участь в Конкурсі:

2.1. Брати участь в Конкурсі можуть громадяни України, які постійно проживають на території України та яким на початок проведення Конкурсу виповнилось 18 (вісімнадцять) років (за умови, що такі особи мають повну діє- та правоздатність).
Увага! Юридичні особи не мають права брати участь в Конкурсі.
До Конкурсу допускаються учасники, які виконали всі обов’язкові умови, для участі.

2.2. Обов’язкові умови для участі в Конкурсі:

 • Зняти поетапне відео процесу нанесення матеріалів ТМ FEIDAL на об’єкті з фінальним результатом декору в інтер’єрі. У кадрі обов’язково присутність тари матеріалів ТМ FEIDAL, які використовувалися в роботі, процес нанесення та фінальний результат на стінах. Обов’язкова присутність елементів декору та інтер’єру (освітлення/світильники/люстра, двері, меблі, вазони, тощо..);
 • Відео має бути надане для розміщення на каналі YouTube FeidalCoatings (https://www.youtube.com/@FeidalUa/featured) з 01.01.2023 року до 31.12.2023;

.

 • Після оголошення результатів Конкурсу відео переможця Конкурсу
  буде опубліковане на каналі FEIDALYoutube в Плейлисті «Переможці конкурсів» .

 

Увага! Від одного Учасника приймається не більше ніж 1-н відео-ролик, що набрав найбільшу кількість переглядів на каналі YouTube FeidalCoatings (https://www.youtube.com/@FeidalUa/featured) з 01.01.2023 року до 31.12.2023

2.4. Вимоги до відео-роликів:

 • Готовий відео-ролик, розміщений на каналі YouTube FeidalCoatings (https://www.youtube.com/@FeidalUa/featured) з 01.01.2023 року до 31.12.2023 ;
 • Сюжет відео-ролика повинен бути складений з усіх етапів нанесення матеріалів ТМ FEIDAL – від ґрунтування до фінішного покриття/шліфування (по-кадрово з описом або озвученням, для прискорення можна використовувати режим прискореної зйомки), закінчуючи оглядом декору в інтер’єрі. Монтаж, звукові ефекти тощо – на розсуд Учасника;
 • Обов’язково демонстрація в кадрі тари/упаковки матеріалів ТМ FEIDAL з логотипом, які використовувалися в роботі, чітка деталізація фактури поблизу не менше 30 сек, відео загального плану реалізованого об’єкту;
 • Відео з наявністю у кадрі логотипів або тари продукції інших компаній не допускаються до участі у Конкурсі;
 • Якість відео-ролика не менше 720 p горизонтальної зйомки. фактури та фото із тарою матеріалів ТМ FEIDAL, які були використані під час роботи;
 • Зображення повинно бути чітким, без тремтіння; звук – чіткий, голосний;
 • Відео-ролик, надісланий без монтажу, може бути змонтовано на розсуд фахівців Організатора.Увага!Якщо Ви маєте запитання щодо монтажу або зйомки відео-роликів, звертайтеся у приватні повідомлення на сторінках Компанії у соціальних мережах Facebook або Instagram.
  Приклад відео:
  https://www.youtube.com/watch?v=DSC5M4SALe4&ab_channel=FeidalCoatings

2.5. Для отримання подарунку Організатори номером мобільного телефону зв`яжуться з переможцями відразу після оголошення результату Конкурсу. Крім того, Переможці зобов’язані надати скановану копію реєстраційної картки платника податків представникам Організатора на протязі 1(одного) робочого дня від дня, коли Організатор повідомив їх про перемогу.
2.6. Подарунок буде відправлено протягом 20 календарних днів після виконання переможцем умов вказаних в п.2.5.

Увага! Організатор не відповідає за термін доставки подарунків через доставку «Укрпошта» або іншою кур’єрською службою. Подарунок можна отримати також особисто в офісі Організатора чи через представника Організатора за місцем знаходження Переможця.

3. Порядок визначення переможця(ів) :

3.1. Після закінчення терміну надання відео ( 31 грудня 2023 року) усі відео, що відповідають вимогам п 2.4 проходять модерацію Організатором Конкурсу та отримують свої порядкові номери.

3.2. Посилання на відео, розміщених на каналі  YouTube FeidalCoatings (https://www.youtube.com/@FeidalUa/featured)  , що приймають участь у Конкурсі,  для експертної оцінки журі та голосування аудиторією Інстаграму  розміщуються в соціальної мережі Instagram (instagram.com/feidalukraine ).

Експерти оцінюють проєкт відповідно до шкали від 1 до 21 балів ( 1-найгірше; 21 – бездоганно) та виставляють свою експертну оцінку.

3.3. Результати експертної оцінки Організатор отримує на свою електронну адресу та опубліковує на офіційному сайті feidal.com.ua.

3.4. Результати голосування аудиторіє Інстаграму відповідають шкалі від 1 до 21 балів відповідно до кількості набраних голосів .

3.5. Результати експертної оцінки та результати від аудиторії Інстаграму сумуються для визначення переможців .

3.6. Відео , що претендують на 1-е, 2-е, 3-є місце і набрали однакову сумарну кількість голосів, будуть повторно запропоновані для голосування в соціальної мережі Instagram (instagram.com/feidalukraine ) з 29.01.2024 року.

3.7. Голосування проводитиметься з 29.01.2024 по 01.02.2024 року включно.

3.8. Оголошення переможців відбудеться 02.02.2024 року

 

Увага! Беручи участь в Конкурсі, Учасник тим самим надає свою згоду щодо усіх умов Конкурсу, зазначених в цих офіційних умовах та на обробку його персональних даних, а також на безоплатне використання його відеороликів в подальшій рекламній діяльності Організатора.

4. Права та обов`язки Організатора:

4.1. Організатор залишає за собою право змінювати умови Конкурсу, дати проведення розіграшу, механізм визначення переможця та асортимент призового фонду. Інформацію про внесені зміни можна буде дізнатися на офіційному сайті feidal.com.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах:https://facebook.com/feidalukraine/ та instagram.com/feidalukraine . Організатор Конкурсу зобов’язується повідомляти про будь-які заплановані зміни не пізніше, як за 5 робочих днів до запланованої дати змін.
4.2. Організатор Конкурсу не несе жодної відповідальності за не проведення Конкурсу, або не вручення подарунку у випадку настання таких форс-мажорних обставин, як стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Конкурсу, карантинні заходи, інші непідвласні контролю з боку Організатора Конкурсу обставини.
4.3. Організатор Конкурсу не несе відповідальність за неможливість отримання подарунку учасником Конкурсу з будь-яких причин, які не залежать від Організатора, в т.ч. по причині зазначення Учасником Конкурсу неправильних/або неповних даних (тощо), які необхідні для того, щоб взяти участь в Конкурсі та\або отримання подарунку.
4.4. Організатор Конкурсу не несе відповідальності відносно майбутнього використання подарунку.
4.5. Організатор акції бере на себе зобов’язання, щодо сплати податку на виграш відповідно до чинного законодавства.

5. Прикінцеві положення

5.1. Всі результати Конкурсу є остаточними і оскарженню не підлягають.
5.2. Організатор Конкурсу не вступає у суперечки з-поміж самих Учасників щодо визначення їх претендентом на отримання подарунків.
5.3. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих офіційних умов, і/або питань, неурегульованих цими офіційними умовами, остаточне рішення приймається Організатором Конкурсу відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому, рішення Організатора Конкурсу є остаточним і не підлягає оскарженню.
5.4. Порушення правил проведення Конкурсу або відмова від виконання діючих офіційних умов позбавляє Учасника можливості претендувати на отримання передбаченого чинними офіційними умовами подарунку.
5.5. Приймаючи участь у Конкурсі кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання відеограми/фотографії з зафіксованими на них особистого зображення Учасника.
5.6. Приймаючи участь у Конкурсі кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання інформації про себе, в тому числі на обробку персональних даних, Організатором Конкурсу, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення, відео Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою.