Офіційні умови проведення Конкурсу «Краще відео сезону»

Терміни та визначення, використані в Офіційних умовах проведення Конкурсу
«Краще відео сезону» (надалі – «Офіційні умови»), мають такі значення:

Організатор – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФАЙДАЛЬ УКРАЇНА», що знаходиться за адресою: м. Київ, б-р. В. Гавела 8, корпус 3.
Матеріали  Продукція під ТМ FEIDAL.

Подарунковий фонд:

За 1 місце – «Золотий» іменний шпатель, подарунок на 5 000,00 грн товарів ТМ  FEIDAL або апаратури відеоблогера
За 2 місце – Подарунок на 4 500,00 грн товарів ТМ  FEIDAL або апаратури відеоблогера.

Учасники (Конкурсанти) – повнолітні фізичні особи – громадяни України, які відповідають вимогам, викладеним у цих Офіційних умовах та які протягом строку проведення Організатором Конкурсу виконали усі Офіційні умови.
Переможці – Учасники (конкурсанти), які отримали право на отримання Подарунку, шляхом визначення переможця Конкурсу серед Учасників, що беруть участь в Конкурсі.
Конкурс «Краще відео сезону» (надалі – Конкурс) – Конкурс, що проводиться на всій території України, в рамках якого розігруються подарунки за умови виконання дій, зазначених в цих Офіційних умовах.

Строк проведення Конкурсів на території України*:

«Гранжева осінь» – 01.09.2023 – 30.11.2023 рр. (включно).

Термін надання відео для Конкурсу – 01.09.2023 – 30.11.2023 рр. (включно).
Дата оголошення переможців – 18.12.2023 р.

«Діамантова зима» – 01.12.2023 – 29.02 2024рр.(включно).

Термін надання відео для Конкурсу – З 01.12.2023 – 29.02.2024 рр.(включно).
Дата оголошення переможців – 18.03.2024 р.

«Елегантна весна» – 01.03.2024 – 31.05.2024 рр. (включно).

Термін надання відео для Конкурсу – З 01.03.2024 – 31.05.2024 рр. (включно).
Дата оголошення переможців – 18.06.2024р.

«Сатинове літо» – 01.06.2024 – 31.08 2024рр.(включно).

Термін надання відео для Конкурсу – З 01.06.2024 – 31.08 2024рр.(включно).
Дата оголошення переможців – 18.09.2024 р.

*Переможці будуть обрані шляхом голосування в соціальній мережі Facebook www.facebook.com/feidalukraine з 11-го по 17 число місяця, наступного за закінченням строку проведення Конкурсу.

1. Загальні умови проведення Конкурсу:

1.1 Конкурс проводиться на всій території України.
Метою проведення Конкурсу є:

 • підвищення впізнаваності продукції ТМ FEIDAL;
 • заохочення майстрів-декораторів щодо демонстрації результатів робіт з матеріалами ТМFEIDAL;
 • додаткова демонстрація можливостей матеріалів ТМ FEIDAL, різноманіття фактур та відтінків;
 • максимальне залучення та активація цільової аудиторії;
 • актуалізація роботи майстрів;
 • збільшення переглядів відеороликів на офіційних сторінках ТМ FEIDAL;
 • популяризація торгової марки FEIDAL.

1.2 Участь Учасника в Конкурсі припиняється після закінчення строку його проведення.

2. Право на Участь в Конкурсі:

2.1. Брати участь в Конкурсі можуть громадяни України, які постійно проживають на території України та яким на початок проведення Конкурсу виповнилось 18 (вісімнадцять) років (за умови, що такі особи мають повну діє – та правоздатність).
Увага! Юридичні особи не мають права брати участь в Конкурсі.

До Конкурсу допускаються учасники, які виконали всі обов’язкові умови, для участі. Конкурс не може бути проведений за наявності  менше, ніж 15 зареєстрованих відео-роликів від Учасників.

2.2. Обов’язкові умови для участі в Конкурсі:

 • Розміщення на каналі YouTube FeidalCoatings (https://www.youtube.com/@FeidalUa/featured)  поетапного відео процесу нанесення матеріалів ТМ FEIDAL на об’єкті з фінальним результатом на обсязі. У кадрі обов’язково присутність тари матеріалів ТМ FEIDAL, які використовувалися в роботі, процес нанесення та фінальний результат на стінах;
 • За умови розміщення більш, ніж одного відео-ролика від одного Учасника, для участі в Конкурсі відбирається відео з найбільшою кількістю переглядів;
 • Відео має бути розміщено на каналі YouTube FeidalCoatings (https://www.youtube.com/@FeidalUa/featured) в період проведення Конкурсу.
 • Після оголошення результатів Конкурсу відео переможця Конкурсу
  буде опубліковане на каналі FEIDALYoutube в Плейлисті «Переможці конкурсів».

Увага! Від одного Учасника приймається не більше ніж 1-н відео-ролик, який набрав найбільшу кількість переглядів за конкурсний період.

2.4.Вимоги до відео-роликів:

 • Готовий відео-ролик до 15 хв;
 • Сюжет відео-ролика повинен бути складений з усіх етапів нанесення матеріалів ТМ FEIDAL – від ґрунтування до фінішного покриття/шліфування (по-кадрово з описом або озвученням, для прискорення можна використовувати режим прискореної зйомки). Монтаж, звукові ефекти тощо – на розсуд Учасника;
 • Обов’язково демонстрація в кадрі тари/упаковки матеріалів ТМ FEIDAL з логотипом, які використовувалися в роботі, чітка деталізація фактури поблизу не менше 30 сек, відео загального плану реалізованого об’єкту;
 • Відео з наявністю у кадрі логотипів або тари продукції інших компаній не допускаються до участі у Конкурсі;
 • Якість відео-ролика не менше 720 p горизонтальної зйомки. Фото – не менше 2Мб чіткого якісного зображення, загального плану інтер’єр, деталізація фактури та фото із тарою матеріалів ТМ FEIDAL, які були використані під час роботи;
 • Зображення повинно бути чітким, без тремтіння; звук – чіткий, голосний;
 • Відео-ролик, надісланий без монтажа, може бути змонтовано на розсуд фахівців Організатора.

Увага! Якщо Ви маєте запитання щодо монтажу або зйомки відео-роликів, звертайтеся у приватні повідомлення на сторінках Організотора у соціальних мережах Facebook або Instagram.
Приклад відео: 
https://www.youtube.com/watch?v=BgKzO8K6jP4

 

2.5. Для отримання подарунку Організатори, зв`яжуться з переможцями відразу після оголошення результату Конкурсу.

Увага! Для отримання подарунку Переможці зобов’язані надати скановану копію реєстраційної картки платника податків представникам Організатора на протязі 1(одного) робочого дня від дня, коли Організатор повідомив їх про перемогу.
2.6. Подарунок буде відправлено протягом 20 календарних днів після виконання переможцем умов вказаних в п.2.5.

Увага! Організатор не відповідає за термін доставки подарунків через доставку «Укрпошта» або іншою кур’єрською службою. Подарунок можна отримати також особисто в офісі Організатора чи через представника Організатора за місцем знаходження Переможця.

3. Порядок визначення переможця(ів) :

3.1. Після закінчення кожного із «сезонів» усі відео проходять модерацію Організатором Конкурсу та отримують свої порядкові номери.

3.2. Посилання на відео, розміщених на каналі  YouTube FeidalCoatings (https://www.youtube.com/@FeidalUa/featured), що приймають участь у Конкурсі,  для голосування аудиторією Facebook  розміщуються в соціальної мережі Facebook (www.facebook.com/feidalukraine ).

3.3. Результати голосування  Організатор отримує в соціальній мережі Facebook www.facebook.com/feidalukraine та опубліковує на офіційному сайті feidal.com.ua.

 

Увага! Беручи участь в Конкурсі, Учасник тим самим погоджується з усіма умовами Конкурсу, зазначених в цих офіційних умовах, політикою конфіденційності та дає згоду на обробку його персональних даних, а також на безоплатне використання його відеороликів в подальшій рекламній діяльності Організатора.  

4.Права та обов`язки Організатора:

4.1. Організатор залишає за собою право змінювати умови Конкурсу, дати проведення розіграшу, механізм визначення переможця та асортимент призового фонду. Інформацію про внесені зміни можна буде дізнатися на офіційному сайті feidal.com.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/feidalukraine.

Організатор Конкурсу зобов’язується повідомляти про будь-які заплановані зміни не пізніше, як за 5 робочих днів до запланованої дати змін.

4.2. Організатор Конкурсу не несе жодної відповідальності за не проведення Конкурсу, або не вручення Подарунку у випадку настання таких форс-мажорних обставин, як стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Конкурсу, карантинні заходи, інші непідвласні контролю з боку Організатора Конкурсу обставини.

4.3. Організатор Конкурсу не несе відповідальність за неможливість отримання Подарунку учасником Конкурсу з будь-яких причин, які не залежать від Організатора, в т.ч. по причині зазначення Учасником Конкурсу неправильних/або неповних даних (тощо), які необхідні для того, щоб взяти участь в Конкурсі та\або отримання подарунку.
4.4. Організатор Конкурсу не несе відповідальності відносно майбутнього використання подарунку.
4.5. Організатор Конкурсу бере на себе зобов’язання, щодо сплати податку за отримання Подарунку Переможцем  відповідно до чинного законодавства.

5. Прикінцеві положення

5.1. Всі результати Конкурсу є остаточними і оскарженню не підлягають.
5.2. Організатор Конкурсу не вступає у суперечки з-поміж самих Учасників щодо визначення їх претендентом на отримання Подарунків.
5.3. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов, і/або питань, неурегульованих цими офіційними умовами, остаточне рішення приймається Організатором Конкурсу відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому, рішення Організатора Конкурсу є остаточним і не підлягає оскарженню.
5.4. Порушення правил проведення Конкурсу або відмова від виконання діючих Офіційних умов позбавляє Учасника можливості претендувати на отримання передбаченого чинними офіційними умовами подарунку.

5.5. Приймаючи участь у Конкурсі кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання відеограми/фотографії з зафіксованими на них особистого зображення Учасника.

5.6. Приймаючи участь у Конкурсі кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання інформації про себе, в тому числі на обробку персональних даних, Організатором Конкурсу, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення, відео Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою.