Компанія

Історія

Підприємство «FEIDAL GmbH Lacke + Farben» одне з відомих німецьких підприємств лакофарбових матеріалів для будівництва, ремонту та виробничого призначення.

Воно успішно конкурує на німецькому та європейському ринках та входить в число 50 кращих з 400 німецьких виробників.

В 1926 році в Дуйсбурзі Карл Файднер та Джозеф Фішер заснували «Рурську фабрику лаків Файднера та Фішера». Через деякий час зять К.Файднера доктор Фрітц Штратенверт створив «FEIDAL GmbH Lacke + Farben».

Основним напрямком підприємства було виробництво олійних фарб, лаків на штучних смолах, антикорозійних лаків. У 50-ті роки асортимент продукції, розширився, основними позиціями стали спеціальні лаки на штучних смолах, вироблені на замовлення, бо цього потребувала промисловість. У 60-і роки на підприємстві вперше були вироблені нові на ринку фарб водо-дисперсійні ЛФМ.

Це сприяло розширенню виробництва сучасних фарб для внутрішніх і зовнішніх робіт в  Дуйсбурзі для малярів і спеціалізованої торгівлі. Після 80-ти років динамічного розвитку FEIDAL є провідним виробником лаків і фарб в Німеччині.

Очолює «FEIDAL GmbH Lacke + Farben» пан Геннер Штратенверт, який з 1996 по 1999 рік був головою Європейської Лакофарбової Асоціації, ця посада дозволила побачити перспективу розвитку лакофарбової галузі України та Європи.

ТОВ «ФАЙДАЛЬ УКРАЇНА» засновано 13 травня 1998р., це офіційний та єдиний постачальник  лакофарбових матеріалів ТМ FEIDAL на території України.

Директор та співзасновник компанії «ФАЙДАЛЬ» – Хоменко Сергій Миколайович.

У 2012 році він був обраний Президентом Асоціації українських виробників лакофарбової продукції і очолював Асоціацію до 2017 року.

У процесі активного розвитку, щорічно збільшуючи об’єми реалізованої продукції, працюючи на перспективу,  було прийнято рішення про організацію власного виробництва.

 Таким чином, 13 грудня 2004 року в смт Брусилів, Житомирської області, було створено спільне українсько-німецьке з виробництво лакофарбової продукції ТМ FEIDAL – ТОВ «ФАЙДАЛ УА», що стало одним із перших виробників ЛФМ вітчизняного виробництва на водній основі.

На сьогоднішній день асортимент ТМ FEIDAL налічує більше 200 найменувань вододисперсійних матеріалів.

Такі як:

– внутрішні та фасадні фарби;

– декоративні штукатурки для внутрішнього та зовнішнього застосування;

– мозаїчні штукатурки;

– засоби грунтування;

– лаки та лазурі;

– деревозахист;

– засоби для створення додаткових декоративних ефектів.

Але, головним акцентом асортименту ТМ FEIDAL є декоративні покриття. Серед них:

– перламутрові та матові;

– покриття, що максимально реалістично відтворюють фактури, які створила сама природа (дерево, камінь, метал тощо).

Діяльність.

За  роки своєї діяльності Компанія зарекомендувала себе, як надійний постачальник високоякісної продукції ЛФМ вітчизняного виробництва, що відповідає європейським стандартам, вийшла на лідируючі позиції з продажу та стабільно утримує їх.

Наразі асортимент ТМ FEIDAL представлений у всіх торгових точках «Епіцентр» та «Нова Лінія» на території України. Доречі, наші партнерські відносини з ТЦ «Епіцентр» розпочалися з відкриття їх першого будівельного гіпермаркету.

Щороку асортимент ТМ FEIDAL поповнюється новими і унікальними продуктами, які задовольняють будь-які смаки і потреби найвибагливіших українських споживачів.

На протязі більше 20-ти років, що минули з дня заснування, підприємство накопичило багатий досвід роботи в сфері виробництва і реалізації лакофарбових матеріалів, створило свої традиції і зарекомендувало себе як надійний і сумлінний партнер.

Діяльність Компанії «ФАЙДАЛЬ» спрямована  на:

– створення і реалізацію конкурентоспроможної високоякісної продукції ТМ FEIDAL;

– максимально повне задоволення потреб і  перевершення очікувань споживачів стосовно якості та надійності.

Компанія «ФАЙДАЛЬ» забезпечує:

– безпечні та комфортні умови праці для кожного співробітника;

– безпеку виробництва при раціональному використанні природних ресурсів і мінімально допустимому впливі на навколишнє середовище.

І як  результат високоефективної, системної та планової діяльності, Компанія у 2018 році отримала міжнародний сертифікат якості ISO 9001, а у 2019 році доповнила свою колекцію відзнак міжнародним сертифікатом екологічного менеджменту ISO 14001.

Нові тренди.

Дотримуючись основного принципу  –  спрямованності на постачання не тільки якісних матеріалів на ринок ЛФМ України, а й перевищення очікування споживачів, Компанія створила курс нових  трендів з акцентом на натуральність.

Сучасні тенденції дизайну в інтер’єрі вимагають природного поєднання непоєднуваного – наприклад класичних вапняних білих стін з іржавим залізним панно, мідних запатинованих вставок із натуральним деревом тощо, тому Компанія намагається завжди йти в одну ногу з модним дизайном.

Таким чином, у 2018р на ринку декоративних покриттів України з’явився ексклюзивний декоративний матеріал – рідкий метал Flussig metall (Флюсіг метал) у трьох видах – ефект алюмінію, ефект заліза та ефект міді. Це надзвичайне декоративне покриття, із натуральним металевим порошком у складі, дає можливість перетворити практично будь-яку поверхню у металеву. Але родзинкою – є те, що завдяки додатковим декоративним засобам окислення Oxidator (оксідатор),Patina effekt (патіна ефект) та Rоst effekt (руст ефект) можливо досягти будь якої дизайнерської задумки – отримати ефект поржавілого заліза, мідної патини та будь-яких вінтажних натуральних ефектів, не чекаючи 30-40 років. І саме важливе – що процес окислення – натуральний, а площину зістарення можливо контролювати!

Ще одним, і напевне, найголовнішим напрямком у вимогах до дизайну в інтер’єрі – є натуральність, природність та практичність. Для того, щоб задовільнити найвибагливіші вимоги споживачів, Компанія «ФАЙДАЛЬ» розширила свою асортиментну лінійку серією декоративних покриттів із вапна.

Наразі вона представлена декоративними штукатураками Antik Kalkdekor ( тип «марморіно») та Travertino Kalkputz (тип «травертіно»). Даними матеріалами можливо максимально реалістично відтворити будь-яку текстуру каменю. А завдяки природним компонентам у складі, без вагань можна використовувати у дитячих та спальних кімнатах.

Бетон уже довгий час є актуальним у дизайні інтер’єру, його полюбляють використовувати дизайнери та майстри-декоратори у свої проектах. Найчастіше ефекти бетону або цементу використовують у його природньому вигляді. А у Європі зараз цей ефект дуже популярний у використанні у ванних кімнатах та на підлозі. Тому, одними із останніх розробок Компанії, стала унікальна система декоративних покриттів MikroZement. За допомогою цього матеріалу, можливо створити імітацію бетону, мармуру на стінах та на підлозі. Матеріал можливо застосовувати на поверхнях з безпосереднім впливом води і завдяки цьому, можна не стримувати свої фантазії і перетворити будь-яке приміщення у справжній шедевр, що відповідає світовим трендам.