НовиниПоради

Вибір фарби

Без фарб світ виглядав би чорно-білим. Все має свій колір. Білий колір є сумішшю всіх кольорів спектра райдуги. Чорний колір – це по факту відсутність кольору. Не менш важливим є і світло. Це два важливих аспекти в сприйнятті світу людиною. Кольори – це сприйняття нашого мозку, а світло – фізичне явище, що допомагає цьому сприйняттю.

Слід дуже серйозно ставитися до вибору кольору в інтер’єрі, декорі та ін. Обрана колірна гамма буде впливати на настрій, самопочуття, поведінка, психічний стан. Особливо важливий вибір кольору для дитячої. Адже в ній формується особистість.

У компанії Feidal вибір величезний як серед матеріалів декору так і серед палітри представлених продуктів.

Ми розглянемо вибір кольорової гами для інтер’єру. Кожна людина, робить вибір, природно, спираючись на свої особисті переваги в колірній палітрі, враховуючи іноді лише місце використання фарби / декору. І не завжди враховує площу нанесення, і час, який він проводитиме, перебуваючи поруч з цим кольором. Тому не варто забувати, що колір в інтер’єрі буде «звучати» по-іншому, що залежить і від фактури і площі поверхні, і від джерел штучного / природного освітлення, і від властивостей і складу, що наноситься, і багатьох інших факторів.

Не слід нехтувати допомогою персоналу торгового залу / консультанта при виборі відтінку і глибини кольору, і складу продукту. Так само має сенс перегорнути каталоги, що б розуміти, як колір виглядає в інтер’єрі. Самому це визначити не просто і є ризик «загубитися» у виборі, або, ще гірше, зробити інтер’єр в кольорі, який Вам абсолютно не сподобається / не підійде.

Feidal надає кольори і відтінки на будь-який смак, для практично будь-якого завдання, будь то дитяча кімната або фасад будинку, дерев’яна поверхня або цегляна кладка,. Якщо ж ви самостійно вирішили зайнятися декором, Feidal так само допоможе. У нас на сайті feidal.com.ua//, і на нашій сторінці https://www.youtube.com/user/FeidalCoatings розміщені чудові відео-ролики / посібники з нанесення різних матеріалів. Пізнавальні та практичні ролики / уроки майстрів допоможуть Вам визначитися з вибором декору або техніки нанесення, ознайомлять з правилами нанесення того чи іншого матеріалу.

Слідкуйте за нашими новинками та акціями.

Завжди відкриті до взаємовигідної співпраці.