Новини

21-22 червня в Лондоні відбулася друга щорічна міжнародна конференція з питань відновлення України 𝗨𝗸𝗿𝗮𝗶𝗻𝗲 𝗥𝗲𝗰𝗼𝘃𝗲𝗿𝘆 𝗖𝗼𝗻𝗳𝗲𝗿𝗲𝗻𝗰𝗲 𝟮𝟬𝟮𝟯

Саме сьогодні, коли Україна долає намасштабніший у Світі екоцид, наша Країна потребує максимальної єдності. Єдності усіх тих, хто поділяє основні ключові цінності: цінності життя, свободи, права вибору, поваги до кожної нації.

Наразі вся увага Світу прикута до України. Проте, окрім всесвітньої уваги, ми потребуємо й максимальної економічної і фінансової допомоги не тільки в військове озброєння, а й в подолання руйнівних наслідків агресора – Наймасштабніше Будівництво Століття.

Так, 21-22 червня в Лондоні відбулася друга щорічна міжнародна конференція з питань відновлення України 𝗨𝗸𝗿𝗮𝗶𝗻𝗲 𝗥𝗲𝗰𝗼𝘃𝗲𝗿𝘆 𝗖𝗼𝗻𝗳𝗲𝗿𝗲𝗻𝗰𝗲 𝟮𝟬𝟮𝟯. Основний, і напевне єдиний вектор цього року — міжнародна підтримка економіки та залучення інвестицій для відбудови України.

Попри війну, руйнування деяких підприємств та брак кадрового потенціалу, українська будівельна галузь зберегла свій основний потенціал. За останніми даними, відновлення зруйнованих об‘єктів потребуватиме будівельних ресурсів на суму близько 62,8 млрд. дол. США.  А наші вітчизняні виробники реально мають достатньо потужностей для забезпечення майже 90% необхідних будівельних матеріалів.

За умов виробництва такого обсягу саме українськими компаніями, економіка нашої країни автоматично отримає значну, і, таку бажану, підтримку. А що саме важливе – буде збережено близько 100 тис. робочих місць, згенеровано 5,6 млрд. дол. США заробітної плати та 4,4 млрд. дол. США податкових надходжень!

Цьогоріч компанія «ФАЙДАЛЬ УКРАЇНА», яка є виробником лакофарбових матеріалів популярного бренду FEIDAL, долучилася до проєкту USAID на ряду з іншими вітчизняними компаніями. Проєкт USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) створено для зміцнення економіки України, яка постраждала в результаті вторгнення Росії. Проєкт USAID підтримує релоковані підприємства та внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а також місцеві інституції на нещодавно звільнених територіях України і допомагає їм у відбудові життєдіяльності і вико­ристанні підприємницьких можливостей для від­новлення стійкої післявоєнної економіки.

Компанія FEIDAL – одна із вітчизняних лідерів виробництва лакофарбовихматеріалів. Асортимент ТМ FEIDAL налічує більше 200 найменувань водно-дисперсійних матеріалів, але головним – є декоративні покриття. Виробництво та продукція ТМ FEIDAL  сертифіковані міжнародним сертифікатом якості ISO 9001 та міжнародним сертифікатом екологічного менеджменту ISO 14001. Тому, процес виробництва повністю відповідає всім вимогам міжнародних стандартів, є безпечним, раціональним та не впливає на навколишнє середовище, що є дуже важливим за умов екологічної кризи.

Із самого початку повномасштабного вторгнення ворога в Україну, Компанія FEIDAL не зупинила свою діяльність і активно функціонувала. «ФАЙДАЛЬ УКРАЇНА» щорічно інвестує значні кошти у вдосконалення виробничого процесу, обладнання та транспортних засобів. Ці прогресивні заходи забезпечують значний приріст об`ємів виробництва, високу якість продукції європейського рівня, стабільність робочих місць і появу нових вакансій, гідну заробітну плату та вагомий внесок в підтримку економіки нашої Країни.

Сьогодні продукція TM FEIDAL є відомою і популярною у всіх регіонах України.

І задача Компанії – безперервно і оперативно поставляти на ринок тільки високоякісний продукт, згідно нинішніх потреб Наймасшатбнішого Будівництва Століття. І Компанія справляється із цим на 101%!

Єднаймося та відбудуємо разом!

До Вашої уваги відео-презентація, яка була продемонстрована на конференції 𝗨𝗸𝗿𝗮𝗶𝗻𝗲 𝗥𝗲𝗰𝗼𝘃𝗲𝗿𝘆 𝗖𝗼𝗻𝗳𝗲𝗿𝗲𝗻𝗰𝗲 𝟮𝟬𝟮𝟯.