Новини

12 липня 2023 року ТОВ «ФАЙДАЛЬ УКРАЇНА» вперше прийняло участь у міжнародному Конкурсі «ПІДПРИЄМСТВО ДРУЖНЄ ДО РОДИНИ»

Друзі, навіть у такі скрутні часи, коли Україна та увесь Світ із нами переживає страшенну економічну та екологічну кризу від руйнівних наслідків вторгнення російського агресора, ми хочемо поділитися з Вами ще одним визначним досягненням нашої Компанії Файдаль!

Нещодавно ми писали про залучення до міжнародного проєкту «Економічна підтримка України» (USAID), який було створено створено для зміцнення економіки України, яка постраждала в результаті вторгнення Росії. А вже зараз хочемо розділити з Вами позитивну і важливу подію!

12 липня 2023 року ТОВ «ФАЙДАЛЬ УКРАЇНА» вперше прийняло участь у міжнародному Конкурсі «ПІДПРИЄМСТВО ДРУЖНЄ ДО РОДИНИ» та посіло почесне Друге місце у номінації «Від 21 працюючих до 100».

Звичайно, не відразу зрозуміло, ЩО воно таке і ЧОМУ це так важливо. Тому, пояснюємо:

Конкурс «Дружнє до родини підприємство» в країнах Південно-Східної Європи виник у рамках багаторічної співпраці Ремісничої палати Кобленца, Німеччина, з об’єднаннями жінок-підприємниць країн цього регіону в 2017 році.

Цей захід проводиться вже сьомий рік поспіль, сприяючи розвитку й популяризації підприємств, що демонструють дружність до родини й створюють кращі умови для балансу роботи і особистого життя працівників.

А в 2022 році до Конкурсу приєдналася ще одна країна – наша Україна.

Так, 12 липня 2023 року в м. Києві відбувся прийом, організований Київською Торгово-промисловою палатою, присвячений конкурсу «Підприємство дружнє до родини».

Цей конкурс свідчить про підтримку Київською ТПП кращих корпоративних стандартів ставлення до сім’ї, підтримку сімейних цінностей, зокрема ставлення до жінок, особливо в умовах війни, оскільки демографічна ситуація в Україні є надзвичайно складною і непередбачуваною.

Відзначення нашої Компанії FEIDAL у такому важливому проекті – велика гордість. Адже наше керівництво піклується не тільки про обсяги, якість виробництва і збереження екології. Велика увага приділяється атмосфері та клімату в колективі, дружніх та доброзичливих стосунків кожного відділу. А також кожному співробітнику персонально, враховуючи індивідуальні інтереси і цінності, –  його емоційному та фінансовому стану, безпеці та гідним умовам праці, персональному розвитку, програмі відпочинку, сімейному дозвіллі та родинному благополуччю.

Адже важливо розуміти, що Єдина Економічна Україна — це не тільки кількість виробленої продукції та грошові показники прибутку. А це ще й величезний вклад  у розвиток, ідеологію, духовність нашої Нації і кожного українця особисто.

Дякуємо Вам, що розділили з нами таку чудову подію!

Дякуємо героїчним силам ЗСУ, що дають змогу працювати та підіймати економіку України!