Новини

Зустріч блогерів 12 лютня 2021

Доброго дня….

Нещодавно, а саме 12 лютого 2021 року, незважаючи на погодні незгоди, для провідних блогерів-декораторів із всіх куточків України Компанія Файдаль організувала цікаву подорож-екскурсію на Брусилівський лакофарбовий завод Файдал УА. Де і виготовляється вся продукція ТМ Файдал.

На місці, наші гості змогли у комфортних умовах поспілкуватися, обговорити всі останні тенденції у сфері декоративного оздоблення та задати всі питання, щодо матеріалів ТМ FEIDAL та їх технік нанесення.

Зустрів блогерів директор підприємства Роговський Микола Антонович, який перш за все познайомив відвідувачів із історією розвитку Заводу. Далі було проведено повний інструктаж з техніки безпеки при поводженні на виробництві, кожному надано засоби індивідуального захисту, адже ваша безпека – це найголовніше для нас.

Екскурсію Заводом проводив особисто директор та головний технолог Літвінов Денис Олександрович.

Перше, з чим ознайомились наші гості –це система прийому, контролю та зберігання сировини для виготовлення якісних водно-дисперсійних матеріалів ТМ ФАЙДАЛ.

Микола Антонович акцентував увагу на екологічності процесів виробництва та продемонстрував спеціальне обладнання для переробки відходів.

А далі наші гості потрапили у виробничий цех, де у деталях змогли ознайомитися з обладнанням та технологічними процесами виготовлення різної продукції ТМ ФАЙДАЛ.

Доречі, щорічно Компанія інвестує у розвиток та автоматизацію заводу значні кошти.

І тільки за 20 рік було придбано та встановлено цілий ряд нового обладнання, в тому числі автоматичну шнекову подачу сухої сировини на виробництво, бісерний млин та новий фасовочний апарат.

Наступною зупинкою стала лабораторія технічного контролю та арбітражний склад, де продемонстрували методи тестування якості готової продукції.

Останнім етапом екскурсії був масштабний склад готової продукції.

Після екскурсії, наші декоратори змогли насолодитися кавою та смаколиками, а також ознайомитися з досягненнями їх кропіткої праці впродовж 2020 року на каналі ФЕЙДАЛ коатингс.

Наголосимо, що жодні наші збори не проходять без цікавинок від провідного фахівця Компанії Файдаль Романа Бовтрука. На цей раз він продемонстрував різницю в роботі з акриловими та вапняними штукатурками ТМ ФАЙДАЛ.

Несподіванкою для наших блогерів стали цікаві індивідуальні сюрпризи для кожного з відзнаками їх досягнень, що викликало масу щирих посмішок та позитивних емоцій.

Дякуємо за ваш вибір, довіру та співпрацю!