Кольорові рішення

Психологія декору FEIDAL 2021

Нестабільні світові події задають такт кожну мить відчувати пульс життя. В дорозі, на роботі і, звичайно, вдома. Сучасний стиль інтер’єру відображає дійсність – стрімку та швидко мінливу.

Людині ніколи задумливо посидіти в кріслі перед палаючим каміном або томно прогулюватися алеями,  але і вічно витримувати шалений темп – неможливо. Тому оселя стає саме тим місцем, де немає нічого зайвого, а кожна деталь ідеально підходить власнику, наповнюючи життя зручністю та комфортом.

Події останнього року змінили не тільки вектор світової економіки – а й характер сучасного інтер’єру та тенденції декоративного оздоблення.

Як же саме вплинула пандемія на оформлення інтер’єрів?

Перший аспект – більш психологічний, на який наголошують експерти.

Вимушено знаходячись в своєму будинку 24 години на добу, люди почали більше цінувати роль дизайну, якість декоративних покриттів та звертати увагу на наявність летких органічних сполук (ЛОС)* у лакофарбовій продукції, що використовується у ремонті. Стало зрозуміло, що інтер’єр – це набагато «глибша» річ, ніж просто оточити себе “дорого – багато”. Тому на перше місце стало питання безпечності, практичності та благополуччя життя.

Другий аспект – чисто практичні завдання, які вирішує модний інтер’єр 2021:

Фон має значення!

Збільшення числа он-лайн конференцій, нарад, співбесід, приватних питань з використанням відео-зв’язку  змусило кожного з нас замислитися, яке ж враження справляє наша оселя на інших людей? Це аналогічно тому – коли на ділові зустрічі ми одягаємо елегантний «дрес-код» – так і у себе в оселі –  ми повинні виглядати гідно та пристойно. Тому недивно і загальне зростання об’ємів продажів лакофарбової продукції та декору.

Отже, якщо ви вирішили обладнати вдома  місце для ділових он-лайн зустрічей, спілкування з колегами – для стін потрібно обирати пастельні стримані кольори та декор. Ідеальним рішенням буде однотонне фарбування стін  або декоративне оздоблення у класичних стилях інтер’єру високоякісними та практичними декоративними матеріалами ТМ FEIDAL з мінімальним вмістом ЛОС.

Travertino FEIDAL декоративна акрилова штукатурка тип «Травертіно» для створення міцних, паропроникних покриттів всередині приміщень. Матеріал дає можливість отримати ефект природного каменю травертину.

Вміст ЛОС менше 1г/л.  Згідно Директиви ЄС щодо вмісту ЛОС у лакофарбових покриттях  в продукті категорії А/L(декоративні покриття) має становити не більше, ніж 200г/л, від 2010 року.

Innenlatex Matt FEIDAL глибоко-матова латексна фарба з нейтральним запахом для приміщень з інтенсивним навантаженням, стійка до миття (1 клас) висока покривна здатність (1 клас), паропроникна. Підходить для використання  у лікарнях, дитячих садочках, учбових закладах, для ванних кімнат та кухонь.

Вміст ЛОС менше, ніж 1 г/л. Згідно Директиви ЄС щодо вмісту ЛОС у лакофарбових покриттях  в продукті категорії А/a (внутрішні фарби) має становити не більше, ніж 30г/л, від 2010 року.

Свіже повітря – найбільший скарб

Поки ми залишаємося замкнені в своїх оселях, доступний відкритий простір зі свіжим повітрям став справжнім багатством – нехай це просто відкрите вікно або балкон у міській квартирі.

Кімнатні рослини зараз – не просто частина декору, а вираз турботи про психологічне здоров’я.  Декор на стіні з використанням «природних» кольорів,  трафарети у вигляді листя або квітів – один із способів встановити зв’язок із природою, як джерелом енергії.

Mattlatex FEIDAL матова латексна фарба для приміщень з інтенсивним навантаженням. Стійка до миття (1 клас), висока покривна здатність (2 клас). Підходить для коридорів, кімнат, офісних приміщень.

Вміст ЛОС менше, ніж 1 г/л. Згідно Директиви ЄС щодо вмісту ЛОС у лакофарбових покриттях  в продукті категорії А/a (внутрішні фарби) має становити не більше, ніж 30г/л, від 2010 року.

Lava FEIDAL декоративна штукатурка з перламутровим блиском на основі спеціальних перламутрових пігментів, призначена для використання всередині приміщень. Використовується для декоративного оздоблення стін. Матеріал дає можливість отримати ефект перламутрового блиску завдяки спеціальним пігментам.

Вміст ЛОС менше 15 г/л. Згідно Директиви ЄС щодо вмісту ЛОС у лакофарбових покриттях  в продукті категорії А/L(декоративні покриття) має становити не більше, ніж 200г/л, від 2010 року.

Увага на функцію і форму

З початку карантину у нас було достатньо часу вивчити внутрішній простір власних осель і зрозуміти: як він працює та наскільки комфортно влаштований. І, тому, в подальшому, при плануванні ремонту або його реалізації, ми будемо точніше планувати приміщення, ретельніше підбирати предмети в майбутній інтер’єр, обирати та купувати більш якісні і практичні вироби та оздоблювальні матеріали.

Innenlatex Seidenmatt FEIDAL шовковисто-матова фарба для приміщень з інтенсивним навантаженням.  Рекомендується для застосування в лікарнях, дитячих садках, учбових закладах тощо. Особливо стійка до миття та до дії миючих та дезінфікуючих засобів, має нейтральний запах.

Вміст ЛОС менше, ніж 1 г/л. Згідно Директиви ЄС щодо вмісту ЛОС у лакофарбових покриттях  в продукті категорії А/a (внутрішні фарби) має становити не більше, ніж 30г/л, від 2010 року.

Пошук унікальності

І полягає він у інтересі до вінтажних речей. Вони сприймаються частиною історії, мають харизму, індивідуальність. Дарують відчуття причетності до чогось вічного і грунтовного.

З поєднанням вапняної декоративної штукатурки FEIDAL та авторської трафаретної техніки – стиль «вінтаж» на стіні буде максимально реалістичним та натуральним

Antik Kalkdekor FEIDAL декоративна вапняна штукатурка тип “Марморіно” з природними фунгіцидно-біоцидними властивостями. Дозволяє отримати ефект природного каменю, в тому числі і мармуру, має високу паропроникність, стійка до утворення плісняви. Також може використовуватися в приміщенні з підвищеною вологістю.

Вміст ЛОС менше, ніж 1г/л. Згідно Директиви ЄС щодо вмісту ЛОС у лакофарбових покриттях  в продукті категорії А/L(декоративні покриття) має становити не більше, ніж 200г/л, від 2010 року.

Проте, це не всі поради, щодо адаптованого декоративного оздоблення сучасних осель. У проектах майбутніх інтер’єрів, крім традиційних просторів для відпочинку та повсякденній діяльності, автори повинні грамотно і креативно інтегрувати робочі зони в планування квартири або будинку. Експерти вважають, що це цілком стійка і перспективна тенденція.

А  Брусилівський лакофарбовий завод «ФАЙДАЛ УА», що виготовляє продукцію під ТМ FEIDAL, і надалі буде постачати на український ринок тільки  високоякісну лакофарбову продукцію, яка може задовольнити вимоги вибагливих споживачів. Адже підприємство щорічно підтверджує міжнародну сертифікацію стандартів якості ISO 9001:2015 та екологічного менеджменту ISO 14001:2015. Дана процедура стосується не тільки якості виготовленого продукту, а й кваліфікації персоналу, безпеки виробничого процесу та екології. Це дає впевненість, що споживачі продукції ТМ FEIDAL, яка представлена в усіх магазинах  мереж будівельних гіпермаркетів «Епіцентр К», «Нова Лінія» та «Олді», гарантовано отримують високоякісний, надійний та безпечний продукт вітчизняного виробництва європейського рівня.

Безмежність декоративних можливостей матеріалів ТМ FEIDAL користуються великим попитом серед майстрів та популярністю у провідних декораторів, дизайнерів, про що свідчить велика кількість позитивних відгуків, тисячі неймовірних реалізованих об’єктів, успіх участі на спеціалізованих виставках та активне зростання прихильників у соціальних мережах.

 

* Леткі органічні сполуки (ЛОС) – це хімічні речовини, які піднімаються в атмосферу під час нанесення та в процесі висихання ЛФМ. Тобто, це ті елементи у складі  ЛФМ, які випаровуються.