Загальне

Отримай пробник НОВИНКУ серед декоративних покриттів TM FEIDAL Perle Farbe.

Шановні майстри! Маєте чудову нагоду отримати НОВИНКУ серед декоративних покриттів TM FEIDAL Perle Farbe*.

 

Perle Farbe – декоративна фарба з ефектом сяйва для внутрішніх робіт. Особливість Perle Farbe полягає в спеціальних ефектних пігментах, вони надають поверхні тривимірне освітлення окремих ділянок. Під різним кутом падіння світла ефект сяйва на поверхні підсилюється. Perle Farbe безкольорова з перламутровим блиском, тому її використовують як фінішне покриття на поверхні, що пофарбовані водно-дисперсійними фарбами будь-яких кольорів для оновлення інтер’єру. Матеріал легко наноситься.

 

Разом із Perle Farbe в комплекті йде пробник латексної фарби Innenlatex Matt**. Фарба має ряд переваг: підходить для приміщень з інтенсивним навантаженням, глибоко-матова, стійка до миття (1 клас) та висока покривна здатність (1 клас).

 

Для оформлення замовлення, Вам потрібно мати зареєстровану карту «Вигода» від ТЦ Епіцентр-К чи бонусну картку від мережі “Нова лінія”.  Заповнити форму на нашому сайті і чекати на доставку!

 

Від Вас – обов’язково чесне фото\відео відгук, опублікований у соц.мережах з відміткою нашої сторінки щодо тестування наших матеріалів протягом одного календарного місяця з моменту отримання посилки.

А ще, що доволі приємно – доставка Новою поштою на Ваше відділення – за наш рахунок;)

 

Покваптеся – кількість обмежена!

Відмітити нас у Facebook @feidalukraine, у Instagram  @feidalukraine

**мається на увазі пробник вагою 0,250кг

**мається на увазі пробник вагою 0,280кг

Доставка лише по регіонах України