Новини

Креативні ідеї фарбування стін

Фарбування стін в інтер’єрі робить кімнату не тільки привабливою, але і креативною за допомогою широкого набору декоративних прийомів. Ідеї ​​оформлення стін не обмежуються однотонним фарбуванням: інтер’єрні, декоративні, структурні фарби й інші варіанти оригінального декору створюють неповторний інтер’єр.

Розглянувши підбірку фото різноманітного фарбування стін, кожен може відмітити найбільш привабливий варіант для приміщення.

1. Однотонні стіни вибирають для стриманих інтер’єрів. Такі стіни служать нейтральним полотном для вираження стилю в предметах меблів, аксесуарах.

2. Інтернет рясніє порадами, як пофарбувати стіни рівно. Тільки чи варто намагатися? А якщо, недбалість – це тренд!

3. Різні кольори і різні форми. Звичайний малярний скотч може стати «родзинкою» у геометрії стін.

4. Малюємо градієнт. Краще навіть фарбувати кількома відтінками відразу – отримаєте стильний індивідуальний дизайн стін. Чи створіть ефект «омбре» з плавними переходами кольору від темного до світлого – або просто використовуйте при роботі два-три, що гармонійно поєднуються.

5. Апогей недбалого фарбування – стіна в патьоках фарби від підлоги до стелі. Подібна обробка нагадує вуличне графіті і перетворює звичайну стіну в справжній арт-об’єкт. Таку поверхню можна навіть залишити порожньою і нічим не декорувати – настільки вона прекрасна і самодостатня сама по собі.

6. Іржа, плями, цвіль. Все частіше дизайнери пробують сміливі варіанти оформлення стін. Сміливо і неординарно виглядають великі плями і розводи. Наприклад, щоб добитись ефекту цвілі, використовують сині, рожеві, зелені відтінки. Використовувати такий декор доречно на одній зі стін, щоб акцентувати певну зону в приміщенні або зробити її композиційним центром інтер’єру.

Рекомендації:

  • Не варто наносити малюнок відразу на всю стіну. Найкраще випробувати колір і метод нанесення на невеликому проміжку або на щільному аркуші паперу.
  • Перед фарбуванням стін потрібно заклеїти всі плінтуса і розетки малярним скотчем, щоб на ці поверхні випадково не потрапила фарба. Підлогу краще застелити газетами або спеціальною ремонтною плівкою.

Сучасний оригінальний інтер’єр може поєднувати в собі різні типи фарбування. Кожен із них по-своєму унікальний і допоможе вам розбавити нудний вигляд кімнати. Тому, саме головне, щоб процес фарбування стін викликав тільки позитивні емоції.

Український виробник ЛФМ Файдаль має широку асортиментну лінійку інтер’єрних фарб для будь-яких приміщень: з високою вологістю, для дитячих садочків та лікарень, дитячих кімнат, кімнати де є на стінах грибок чи пліснява. Вся продукція сертифікована міжнародною організацією зі стандартизації ISO 9001, ISO 14001, а також ЛФМ мають низькі показники ЛОС (летких органічних сполук) та безпечні для здоров’я людини.

Можливість тонування в будь-який колір забезпечує втілення в реальність сміливих дизайнерських ідей.