Новини

13 травня 1998 року було засновано Компанію “ФАЙДАЛЬ УКРАЇНА”

ТОВ «ФАЙДАЛЬ УКРАЇНА» засновано 13 травня 1998 р. Це офіційний та єдиниий постачальник лакофарбових матеріалів ТМ FEIDAL на території України.
Власником Компанії є Хоменко Сергій Миколайович, який з 2012 по 2017 рр. очолював пост Президента Асоціації українських виробників лакофарбової продукції.
За роки своєї діяльності Підприємство зарекомендувало себе, як надійний постачальник високоякісної лакофарбової продукції вітчизняного виробництва, що відповідає європейським стандартам, вийшла на лідируючі позиції з продажу та стабільно утримує їх.
13 грудня 2004 року будо засновано підприємство з виробництва ЛФМ під ТМ FEIDAL у пмт Брусилів, Житомирської обл.

Наразі асортимент ТМ FEIDAL представлений у всіх торгових точках торгових центрів «Епіцентр» та «Нова Лінія» на території України. Доречі, партнерські відносини Компанії з ТЦ «Епіцентр» розпочалися з відкриття їх першого будівельного гіпермаркету!

Щороку асортимент ТМ FEIDAL розширюється новими унікальними продуктами, які можуть зодовільнити будь-які смаки і потреби найвибагливіших українських споживачів.
Протягом більше 20-ти років, що минули з дня заснування, Підприємство накопичило багатий досвід роботи в сфері виробництва і реалізації лакофарбових матеріалів, створило свої традиції і зарекомендували себе як надійній і сумлінний партнер.
І як результат високоефективної, системної та планової діяльності, Компанія у 2018 році отримала міжнародний сертифікат якості ISO 9001, а у 2019 році доповнила свою колекцію відзнак міжнародним сертифікатом екологічного менеджменту ISO 14001.
Нині ж, група компаній «ФАЙДАЛ» динамічно розвивається, щорічно інвестує чималі кошти у вдосконалення виробництва для випуску високоякісних лакофарбових матеріалів і займає «топове» місце серед вітчизняних виробників лакофарбових матеріалів. Наразі в асортименті підприємства – близько 200 найменувань продукції.