school-masters
price
VKontakte
Youtube
news
Facebook
video-icon
AUVLP

А давайте згадаємо ваші шкільні роки. Так- так. Ті самі.school_kherson

Коли вранці мама або тато здирали ковдру з голови, направляли у бік ванної вмиватися та виштовхували за двері до школи. І інколи без сніданку, бо вже спізнився)))

А шкільні приміщення пам’ятаєте?? Оті такі полущені стіни, жовті санвузли, патьоки на стелях та неприємний запах у їдальні та коридорах…. Зовсім не привітна картина)

А чи хотілося вам йти туди та проводити час у школі? Напевне, ні, стовідсотково!, було б набагато більше бажання навчатися, здобувати нові знання, приймати участі в олімпіадах та позаурочних заходах, якби навколишня атмосфера цьому більше сприяла і надихала, чи не так?

Саме тому, ми хочемо показати Вам, школу, в яку хочеться ходити, в якій хочеться навчатися, в яку хочеться повертатися!

school_kherson_1.jpg school_kherson_2.jpg school_kherson_3.jpg school_kherson_4.jpg school_kherson_5.jpg school_kherson_6.jpg school_kherson_7.jpg school_kherson_8.jpg

Це Антонівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №21 Херсонської міської ради. Галина Лугова - директор Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 Херсонської міської ради, депутат Херсонської міської ради VII скликання.

Завдяки відданості, енергійності та цілеспрямованості директора, якому, з нагоди Дня Соборності України Президент Петро Порошенко присвоїв почесне звання "Заслужений працівник освіти України", цей заклад став справжнім місцем натхнення для учнів.

Галина має хобі скульптора, дизайнера, художника, декоратора. Вона завжди у пошуках нового.

ЇЇ роботи можна побачити на стендах будівельних гіпермаркетів Херсону «Епіцентр», «Нова лінія» і не тільки. Вони стають прикрасами приватних будинків, кафе, РАГСи, навчальних закладів.

Галина проводить майстер-класи для молоді, показує основи створення фресок ЗD формату, не лише у своїй школі для батьків і жителів громади, а й у інших навчальних закладах міста Херсона.

Тільки подивіться, як красиво, чисто та душевно задекорована школа. Усі декоративні оздоблення приміщень та барельєфи виконані власноруч директором.

Чудові і яскраві тематичні картини, є досить цікавим та оригінальним доповненням до новеньких класів школи.

Доречі, усі ці красоти були створені за допомогою матеріалів ТМ FEIDAL від компанії «Файдаль Україна», і обрані тому, що є екологічними і безпечними, мають довготривалий строк служіння, паропроникні, досить прості у використанні, економні та просто естетично красиві.

Не лишнім буде сказано, що у Антонівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №21 у 2015-2016 роках учні 10 та 11 класів освоювали факультатив «Основи євроремонту». Старшокласники працювали з продукцією компанії «Файдаль Україна». Галина Лугова навчала дітей технології нанесення декоративної штукатурки Wandspachtel Relief, Velvet Dekor, Innen Relief Beschichtung, Sand Farbe, нанесенню глянцевої та матової лазурі ambiente wandlasur, венеціанської штукатурки Venedigputz, технології нанесення декоративного воску Dekowachs.

А ще, доречі, ремонт Галина Лугова, разом із дружнім колективом школи, зробили буквально за 2 роки її управління: змінили вікна, привели у порядок покриття підлоги, зробили косметичний ремонт.

Дякуємо людям, відданих своїй справі. Дякуємо за довіру FEIDAL.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

© 1998 - 2019 Файдаль Украина. При полном или частичном использовании материалов ссылка на сайт обязательна.