school-masters
price
VKontakte
Youtube
news
Facebook
video-icon
AUVLP

akc10.10.17

                                                                                                                         

Увага АКЦІЯ!:

                                                                                                                                                                                                          ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ТОВ «Файдаль Україна»

_________________Хоменко С.М.

«9»жовтня 2017 р.

Офіційні умови проведення акції

«500 ГРИВЕНЬ ЗА ЛАЙК»

    1. Термін та визначення, використані в Офіційних умовах проведення акції « 500гривень за лайк» (надалі –«Офіційні умови»), мають такі значення:

Організатор – Товариство з обмеженою відповідальністю «Файдаль Україна», що знаходиться за адресою: м.Київ, б-р. В.Гавела 8, корпус 3.

Головний приз – 500 гривень.

Учасники – повнолітні фізичні особи – громадяни України, які відповідають вимогам, викладеним у п.3 цих Офіційних вимог, та які протягом строку проведення організаторами акції виконали умови п. 4 цих Офіційних вимог.

Переможець – Учасник, який отримав право на отримання Головного призу, шляхом визначення переможця акції за допомогою генератора випадкових чисел random.org серед учасників, що беруть участь в акції.

Акція «500 гривень за лайк» (надалі – акція ) – акція, що проводиться на всій території України, в рамках якої розігрується приз за умови виконання дій, зазначених в цих Офіційних умовах.

Строк проведення акції на території України – з 9.10.2017р. по 9.11.2017р. включно.

Строк проведення розіграшу на території України – 10.11.2017р. о 15-00.    

      2. Загальні умови проведення акції:

2.1  Акція проводить на всій території України.

2.2  Метою проведення рекламної акції є розвиток офіційної сторінки в Facebook, а також збільшення впізнаваності компанії і продукції Feidal.

2.3  В період проведення акції учасник має право отримати лише один Головний приз за допомогою генератора випадкових чисел random.org лише один раз на підставі виконаних умов.

2.4  Участь учасника в акції припиняється після закінчення строку проведення акц ії.

      3. Право на участь в рекламній акції:

3.1 Брати участь в акції, активності та розіграші можуть громадяни України, які постійно проживають на території України та яким на початок проведення акції виповнилось 18 (вісімнадцять) років (за умови, що такі особи мають повну діє- та правозданість).  Увага! Юридичні особи не мають права брати участь в акції.

      4.  Порядок участі в рекламній акції:

Для того, щоб стати учасником акції необхідне виконання наступного:

4.1 Протягом строку проведення акції особі потрібно поставити лайк на офіційній сторінці Feidal та на відповідному пості  https:facebook.com/feidalukraine/, в обговоренні відмітити трьох друзів і написати порядковий номер, зробити репост посту. Увага! Сторінка учасника в мережі Facebook повинна бути відкритою для всіх користувачів.

4.2 Для отримання грошового призу переможцю необхідно надати ідентифікаційний код, особистий рахунок банку з назвою та МФО цього банку за адресою ТОВ «Файдаль Україна» , м.Київ, б-р В.Гавела 8, корпус 3,оф.302.

4.3. Грошовий приз буде зараховано протягом 5 банківських днів з моменту виконання переможцем умов зазначених в п.4.2.

5. Проведення розіграшу:

5.1 Розіграш головного призу відбудеться 09.11.2017р. між усіма учасниками за допомогою генератора випадкових чисел random.org .

5.2 Розіграш буде розміщено на офіційному сайті та офіційній сторінці у соціальній мережі https:facebook.com/feidalukraine/.

Увага! Беручи участь в акції, учасник тим самим надає свою згоду щодо усіх умов акції, зазначених в цих офіційних умовах.

6. Права та обов`язки організатора:

6.1 Організатор залишає за собою право змінити дати проведення розіграшу та механізм визначення переможців. Інформацію про змінену дату визначення переможця  можна буде дізнатися на офіційному сайті та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https:facebook.com/feidalukraine/.

6.2 Організатор акції не несе жодної відповідальності за не проведення акції, або не вручення призу у випадку настання таких форс-мажорних обставин, як стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення акції, інші непідвласні контролю з боку організатора акцій обставини.

6.3 Організатор акції не несе відповідальність за неможливість отримання призу учасником акції з будь-яких причин, які не залежать від організатора, в т.ч. по причині зазначення учасником акції неправильних/або неповних даних (тощо), які необхідні для того, щоб взяти участь в акції.

6.4 Організатор акції не несе  відповідальності відносно майбутнього використання призів.

6.5 Організатор акції має право змінювати умови акції, попередньо повідомивши про це, шляхом розміщення інформації на офіційному сайті та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https:facebook.com/feidalukraine/.

7. Прикінцеві положення

7.1 Всі результати  акції є остаточними і оскарженню не підлягають.

7.2 Організатор акції не вступає у суперечки з-поміж самих учасників щодо визначення їх претендентом на отримання призів.

7.3 У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих офіційних умов, і/або питань, неурегульованих цими офіційними умовами, остаточне рішення приймається організатором акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому, рішення організатора акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

7.4 Дані правила можуть бути змінені/доповнені організатором протягом всього періоду проведення акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https:facebook.com/feidalukraine/. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями цих офіційних умов.

7.5 Порушення правил проведення акції або відмова від виконання діючих офіційних умов позбавляє учасника можливості претендувати на отримання передбаченого чинними офіційними умовами призу.

7.6 Дотримання вимог законодавства України щодо оподаткування доходів фізичних осіб в результаті отримання Головного призу забезпечується Організатором Акції відповідно до вимог законодавства України.

 

 

Директор

ТОВ «Файдаль Україна»                                                                   С.М. Хоменко

priceNEW Ознайомитись з оригіналом

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

© 1998 - 2019 Файдаль Украина. При полном или частичном использовании материалов ссылка на сайт обязательна.